loader
img

نرم‌افزارهای حوزه شرکت‌های بازرگانی

کلیه‌ی شرکت‌های بازرگانی از قبیل واردات و یا صادرات، جهت تسریع بخشیدن به کارهای خود اعم از خرید و فروش نیازمند نرم‌افزارهایی کارگشا هستند.

بسته نرم‌افزاری پیشنهادی شرکت تدناپ جهت شرکت‌های بازرگانی در گام اول، نرم‌افزار مشتریان است که در آن امکان ثبت هر شرکت را در مرحله اول بعنوان شرکت بازاریابی شده دارد.

در نرم‌افزار CRM کلیه‌ی اطلاعات هر شرکت اعم از شماره تلفن، آدرس، نام افراد مرتبط و شماره‌های هریک از افراد قابل ثبت می‌باشد.

از دیگر مزیت‌های آن می توان به ثبت پیگیری‌های مختلف بازاریابی تا مرحله تبدیل به مشتری اشاره کرد.

از مرحله ایجاد مشتری به بعد، نرم‌افزار پیشرفته‌ی فروش با قابلیت های صدور پیش فاکتور، فاکتور، ثبت همه نوع پیگیری: مالی، خرید مجدد و ... با اتصال به نرم‌افزار انبار به روی کار می آید.

برای خرید هر قلم از اجناس انبار بایستی کلیه‌ی شرکت‌های تامین کننده، در نرم‌افزار خرید ثبت شده باشند.


ریز محصولات حوزه بازرگانی
برای هر تجارتی موفقیت‌های ادامه‌دار از اهمیت بسیار والایی برخوردار است. در این راستا برای کسب و کارهایی که فروش کالا/خدمات را شامل می‌شوند، جذب و حفظ مشتری ارزش ویژه ای دارد. در چنین بنگاه‌های اقتصادی، افرادی برای فروش کالا با مشتریان بالقوه یا بالفعل جهت معاملات کاری در ارتباط هستند، که پیشبرد هرچه بهتر این ارتباط باعث افزایش توان شرکت برای تامین آن کالا می‌شود. پس در این بین می‌توان از ابزارهایی در جهت قدرتمند سازی این ارتباط بهره برد. ادامه مطلب...
سیستم انبار تدناپ شامل ثبت کلیه‌ی کالاهای ورودی ‌و خروجی‌ با امکانات ویژه می‌باشد. نرم‌افزار انبار تدناپ با امکان تعریف انبارهای متعدد، انواع رسید ‌و حواله به همراه فرم چاپی‌ و همچنین امکان تعریف فیلدهای خاص برای هر نوع کالا برنامه نویسی شده است.
ویژگی‌ها و امکانات نرم‌افزار: ادامه مطلب...
این نرم‌افزار امکان همه نوع خرید اعم از داخلی و یا خارجی را برای شما صورت می‌دهد. با فراهم آوردن پروفورما، ال‌سی‌ها به‌همراه تعهدات مربوطه برای شما انجام کلیه‌ی امور خرید خارجی را آسان می‌سازد.
ویژگی‌ها و امکانات نرم‌افزار: ادامه مطلب...
نرم‌افزار فروش، قسمت مهمی از نرم‎افزار CRM تدناپ می‎باشد که با اتصال به آن قابلیت صدور پیش فاکتور و فاکتور را برای کارشناس مربوطه مقدور می‌سازد. همچنین با ثبت انواع قابلیت پیگیری مالی و لحاظ کردن برچسب‌هایی از قبیل "درمرحله صدور چک، امضای چک، ثبت اسناد، تامین اعتبار" می‌توان گزارش مرحله به مرحله از نحوه‌ی تسویه مالی مورد معامله حاصل کرد.
ویژگی‌ها و امکانات نرم‌افزار: ادامه مطلب...