loader
img

نرم‌افزارهای حوزه شرکت‌های مهندسی (پروژه محور)

شرکت‌هایی که روند کاری آن‌ها برحسب پروژه تعیین می‌گردد، نیازمندی‌هایی دارند که بی‌توجهی به آن‌ها، سبب هزینه‌های هنگفت و بی‌برنامگی در اتمام پروژه می‌شود.

نرم‌افزار تایم‌شیت تدناپ، بر مبنای برگه‌های زمانی که در هر روز توسط پرسنل تکمیل می‌شود ساخته شده است. همکاران در این برگه‌ها فعالیت‌های روزانه خود را به تفکیک کارهای اصلی هر پروژه وارد می‌کنند، به‌علاوه گزارشات توسط مدیر مستقیم فرد تایید یا رد می‌شوند. این سیستم می‌تواند انواع گزارشات را به شما ارائه کند البته لازم است جهت تکمیل گزارشات، کلیه پروژه‌ها به همراه مدیر مربوطه و تیم عملیاتی آن مشخص باشد.

برای تولید محصول نهایی یا ارائه خدمات به مشتریان، واحدهای مختلفی از شرکت یا سازمان همکاری می‌کنند.آیا به عنوان مدیر سازمان مایل هستید بدانید که سهم هزینه های مستقیم و غیر مستقیم، واحد های مختلف.


مدیر پروژه در نرم‌افزار مدیریت پروژه تدناپ، با استفاده از مخزنی که برای لیست کردن کارهای پروژه در هر فاز برای او در نظر گرفته شده است می‌تواند کارها را با زمانبندی دلخواه به هریک از افراد محول کند تا با برچسب‌هایی که افراد تیم بر روی کار لحاظ می‌کنند از وضعیت آن کار اطلاع حاصل کند. همچنین با پرنمودن فیلدهای اطلاعاتی مهم مربوط به کارها توسط افراد تیم پروژه، مدیر می‌تواند نمودار پیشرفت پروژه را به‌همراه کلیه‌ی هزینه‌های سربار و هزینه درآمد یک پروژه، در قالب گانت چارت مشاهده نماید.


ریز محصولات حوزه مهندسی
مهم‌ترین فعالیت هر سازمان، مجموعه کارهایی است که کارمندان در سازمان صورت می‌دهند لذا نحوه‌ی انجام، اولویت‌بندی و تخصیص کارها به افراد تیم پروژه، از کلیدی‌ترین نکات مطرح شده در این زمینه می‌باشد. ادامه مطلب...
برای تولید محصول نهایی یا ارائه خدمات به مشتریان، واحدهای مختلفی از شرکت یا سازمان دست اندر کار هستند. هزینه‌های مستقیم و غیر مستقیم زیادی نیز انجام می‌شود.
آیا به عنوان مدیر سازمان مایل هستید بدانید که سهم هزینه محل استقرار مجموعه در خدمت نهایی به چه اندازه است؟ آیا می‌خواهید بدانید که واحدهای ستادی چه سرباری به سازمان اضافه می‌کنند؟ ادامه مطلب...تایم‌شیت، نرم‌افزار جامعی در زمینه منابع انسانی است که گزارشات بی‌نظیری برای مدیریت مجموعه فراهم می‌کند. نرم‌افزار تایم شیت تدناپ، بر مبنای برگه‌های زمانی که در هر روز توسط هر فرد تکمیل میشود، ساخته شده است. همکاران در برگه‌های زمانی، فعالیت‌های روزانه خود را به تفکیک نوع کار و پروژه وارد می‌کنند سپس این گزارشات توسط مدیر مستقیم فرد تایید یا رد می‌شوند. ادامه مطلب...