loader
img

نرم‌افزارهای حوزه اداری-مالی

این بسته مناسب شرکت‌هایی ست که لزوم کاهش استفاده از کاغذ را در مجموعه خود حس کرده‌اند و نیاز به افزایش سرعت و راندمان در بخش‌های مالی و اداری خود دارند.
یکپارچگی این بسته سبب هماهنگی بیشتر این دو واحد با هم میشود.

در این نرم‌افزار کلیه اطلاعات از قبیل اطلاعات شناسنامه‌ای، مدارک اخذ شده، مهارت‌ها، دوره‌های گذرانده شده و تمام آنچه افراد در رزومه خود وارد می‌کنند قابل نمایش است. از مزیت‌های غیر قابل انکار سیستم پرسنلی تدناپ می‌توان به امکان گزارش‌گیری مدیریتی اشاره کرد.

در بخش حقوق دستمزد این نرم‌افزار با گرفتن اطلاعات پایه و اساسی در رابطه با نحوه محاسبه حقوق و مزایا و همچنین گرفتن اطلاعات ساعات‌کاری و اضافه‌کاری از سیستم تردد و با استفاده از شیفت‌های ماهانه کارمندان، حقوق و مزایای قانونی را محاسبه می‌کند و آن را به سیستم مالی حسابداری سازمان ارسال می‌کند.
سیستم مکاتبات تدناپ پاسخگوی کلیه ارتباطات داخلی و خارجی سازمان از لحاظ نامه‌نگاری است. در این سیستم امکان تعریف انواع دبیرخانه‌ها، نامه‌ها، شماره‌گذاری‌ها و فرم‌های چاپی با امضای دیجیتال جهت افزایش امنیت جهت واحدهای مختلف موجود در سازمان وجود دارد.


نرم‌افزار تردد با اتصال به انواع سیستم‌های کارت‌زنی یا اثر انگشتی، کلیه اطلاعات تردد را در یک درگاه واحد به همکاران یا مدیران نمایش میدهد. همچنین با اتصال آن به سیستم حقوق دستمزد، با شرایط محاسباتی مدنظر امکانات وسیع‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد.


ریز محصولات حوزه اداری-مالیوارد کردن اطلاعات در نرم‌افزار اولین قدم در راستای داشتن یک سازمان مکانیزه است، سیستمی که بتوان کلیه‌ی موارد مربوط به کارمندان را در آن نگاه داشت، کمک شایانی به نظام‌مندی سازمان می‌کند. ادامه مطلب...
سیستم مکاتبات تدناپ، پاسخگوی کلیه ارتباطات داخلی و خارجی سازمان از لحاظ نامه‌نگاری است.
در این سیستم امکان تعریف انواع دبیرخانه‌، نامه‌، شماره‌گذاری‌ و فرم‌ چاپی دارای امضای دیجیتال،به منظور افزایش امنیت جهت واحدهای مختلف سازمان وجود دارد. ادامه مطلب...
نرم ‌افزار حسابداری تدناپ با امکان سندزنی خودکار و مغایرت‌گیری بانکی هوشمند وظایف تکراری و خسته‌کننده حسابدار را به عهده می‌گیرد. ادامه مطلب...
نرم‌افزار حقوق دستمزد، بخش غیر قابل انکاری از مجموعه‌ی اتوماسیون اداری مالی است و محاسبه حقوق در شرکت‌های متوسط و بزرگ بدون آن امکان‌پذیر نیست.
نرم‌افزار حقوق دستمزد تدناپ با امکان تعریف کلیه‌ی پارامترهای عمومی و اختصاصی یک سازمان، محاسبات حقوق را به صورت آنی انجام می‌دهد. ادامه مطلب...
نرم‌افزار تردد با اتصال به انواع سیستم‌های کارت زنی و یا اثر انگشتی، حضور کارکنان را ثبت می‌کند و با نمایش چراغ سبز و قرمز حضور یا عدم حضور کلیه کارکنان را نمایش می‌دهد.
در صورت عدم تجهیز یک واحد به دستگاه کارت‌زنی، امکان ثبت دستی و تایید در سیستم وجود دارد. ادامه مطلب...
با ویژگی ذخیره و بازیابی انواع فایل دیگر نیازی به ذخیره اسناد فیزیکی و نگرانی برای گم شدن آنها نیست ادامه مطلب...